Szkot powiedział na stronie internetowej klubu: „Były chwile, kiedy Christian Pulisic wyglądał, jakby mógł uciec z trofe

Post Reply
TristanS

Szkot powiedział na stronie internetowej klubu: „Były chwile, kiedy Christian Pulisic wyglądał, jakby mógł uciec z trofe

Post by TristanS »

Szkot powiedział na stronie internetowej klubu: „Były chwile, kiedy Christian Pulisic wyglądał, jakby mógł uciec z trofeum Tanie Koszulka Roma Gracza Roku. Legenda Chelsea, Pat Nevin, mówi, że występ Hakima Ziyecha przeciwko Sheffield United przypomniał mu Eden Hazard i Cesc Fabregas. Ziyech był sercem ataku Chelsea w wygranym 4: 1 meczu, zapewniając dwie asysty swoim nowym kolegom z drużyny. Pisząc swoją kolumnę na stronie Chelsea, Nevin powiedział: „Większość z nas, myślących o Chelsea, była już pod Tanie Koszulka RB Leipzig wrażeniem, ale zanim wyszedł z parku po zniszczeniu Sheffield United w sobotę, zyskał miliony więcej fanów. To był wspaniały występ pokazując małe przebłyski, które w jednej chwili przypomniały ci o tym, co najlepsze w Eden Hazard, a następnie o geniuszu Cesc Fabregasa dwie minuty później. . Nevin napisał dla chelseafc.com: „Mimo całej tej poprawy w defensywie w ciągu ostatniego miesiąca, jedyną rzeczą, która mnie znokautowała w zeszłym tygodniu, były występy Hakima Ziyecha. W dwóch meczach udowodnił, że jest jeszcze lepszym graczem. niż myślałem, ale i tak uważałem, że jest bardzo dobry. . Umiejętność patrzenia na kluczowe przez piłki i zagrywania nimi we właściwym czasie oraz we właściwym tempie pomiędzy zbitymi obronami Koszulka LOSC Lille to coś, co naprawdę musieliśmy dodać do naszego arsenału . Legenda Chelsea, Frank Sinclair, pochwalił zdolności obronne młodego Reece'a Jamesa. Produkt drużyny młodzieżowej zapewnił mu w tym sezonie miejsce w pierwszej drużynie pod wodzą Franka Lamparda..

JudeBrown maglie calcio prezzi bassi NanIfstr
RodolfoTh maglie calcio MaritaWar
SherryCas Jalkapallo Pelipaidat Lapsille JeanetteT
Post Reply